بنر اینستاگرام وبینار، سمینار، همایش و کارگاه آموزشی به صورت لایه باز PSD

برگزاری یک سمینار یا کارگاه آموزشی موفق همیشه کار بسیار سخت و طاقت فرسایی است.کارهای بسیار زیادی باید انجام شود که یک سمینار ، همایش و کارگاه آموزشی برگزار شود که هر کدام باید به دقت و البته سریع انجام شود.یکی از این کارها برونسپاری طراحی پوستر یا بنر سمینار است.البته با توجه به شرایط موجود برگزاری وبینار بهترین راه جایگزین برگزاری یک سمینار است.

بنر اینستاگرام وبینار، سمینار، همایش و کارگاه آموزشی یک طرح آماده و کاملا لایه‌باز است که مناسب جهت استفاده و ویرایش در نرم‌افزار فتوشاپ طراحی شده است. این طرح کاملا لایه‌باز و در قالب یک فایل psd بر روی آزادگرافیک قرار گرفته است که خیلی ساده و راحت می‌توانید نسبت به ویرایش و سفارشی‌سازی آن در محیط فتوشاپ اقدام کنید.

این طرح لایه باز از کیفیت بالایی برخوردار بوده و در سایز و ابعاد ۱۸۰×۱۰۸۰ پیکسل طراحی شده است که مناسب و ویژه اینستاگرام و مد رنگی RGB  می‌باشد. همچنین طرح و تصویر استفاده شده در پیش‌نمایش‌ها نیز در قالب قرار داده شده است و شما فقط کافی است متون خود را بر روی این قالب آماده قرار داده و آن را برای انتشار آماده سازی کنید.

دانلود طرح بنر لایه باز اینستاگرام وبینار، سمینار، همایش و کارگاه آموزشی به صورت PSD

شما با استفاده از طرحی که در اختیار شما قرار گرفته به سرعت بنر اینستاگرامی خود را طراحی خواهید کرد و کار تبلیغات و فروش بلیط خود را میتوانید آغاز کنید.طرح ارائه شده به صورت کاملا لایه باز می باشد و شما میتوانید با استفاده نرم افزار فتوشاپ آن را ادیت نمایید.همچنین با تغییر سایز میتوانید پوستر چاپی خود را با این طرح طراحی کنید.

پرداخت و دانلود

مشخصات فایل

قیمت محصول:
35000 تومان
حجم فایل:
18.9MB
رزولیشن:
72
مدرنگ:
RGB
فرمت فایل:
PSD
ابعاد:
1080x1080px
تاریخ انتشار:
27 شهریور 1399

در همین زمینه ...